"

S ViaRa studiem cvičí jógu malí i velcí

04. 07. 2017 , aktualizace: 07. 07. 2017 Sdílej na CentrumBrna.cz

Iyengar jóga zlepší fyzickou i psychickou rovnováhu

Ve studiu ViaRa se zaměřují na oblíbenou Iyengar jógu, která klade důraz na detail a precizní provedení. Důležité je uvědomit si své tělo a rozvíjet pochopení sebe sama a tím dosáhnout zlepšení fyzické a psychické rovnováhy.

Ale to není jediná věc, na kterou se ve Viara studiu zaměřují.

Studium ViaRa potkáte na brněnských akcích 

Jejich cílem je, aby se lidé hýbali a více naslouchali svoje tělo, a to jIž od mladého věku. Proto studio Viara navštěvuje různé akce, kde může přímo podpořit zdravý pohyb napříč rodinou, od těch nejmenších až po seniory.

Mezi tyto akce také patří květnový festival Brno v pohybu a Dětský den s rodinnými pasy na brněnském letišti. Na nich bylo možné si zacvičit jógu společně s lektory z ViaRa studia.

ViaRa studium nabízí lekce jógy pro děti, dospělé i seniory

ViaRa je studio fyzické a psychické pohody, které vás naučí vnímat více sama sebe. Vzniklo se snahou vybudovat místo v centru Brna pro lidi, kteří potřebují načerpat klid a nabrat inspiraci.

Co vás ve studiu čeká? Iyengar joga pro dospělé i seniory, program pro děti ViaRa Jogínci, SM System, Čhi-kung, Pilates, Tai chi a shaolln jóga. Ve studiu se pořádá i řada zajímavých přednášek a seminářů, které vám pomohou s osobním rozvojem.

Studio Viara můžete navštívit a bezplatně vyzkoušet některou z aktivit.


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI