"

Bachova květová terapie - přírodní způsob léčení

31. 03. 2017 , akce již proběhla Sdílej na CentrumBrna.cz

Přestože se to v naší přetechnizované době může někomu zdát zvláštní, účinky Bachovy květové terapie jsou nesmírné a pomáhají už takřka osmdesát let.

Každá nemoc má příčinu v některé z negativních emocí. Bachovky tyto emoce pomáhají odstranit a vyměnit je za pozitivní, čímž spouštějí uzdravovací proces. Mění špatný vzorec v mysli za ten správný. Umožní nám, abychom jej změnili. Odstraňují napětí a mění ho v harmonii. Neléčí nemoc jako takovou, ale osobnost člověka nebo zvířete. Proto je jejich účinek buď trvalý, nebo aspoň velice dlouhodobý.

Úžasné je i to, že nikdy nemůžou uškodit, nesprávně zvolená esence jen nepomůže, ale neublíží. Žádný věk a žádný stav, žádná nemoc ani žádné léky nejsou důvodem esence nepoužít. Naopak jsou vhodné v naprosto každém případě a v každé situaci, i jako doplňková léčba. V případě chronických potíží i zcela akutních stavů. Nelze je předávkovat, nemají žádné vedlejší účinky. Nejsou návykové. Ničím nezatěžují tělo. Zachraňují často život, a to obrazně i doslova.

Podrobnosti akce

Bachova květová terapie“ – přírodní způsob léčení pomocí účinných květových esencí pro dobrý pocit a vytvoření vnitřní harmonie.

Přednášející: MUDr. Drbohlavová Anna

Po skončení semináře bude pro zájemce možné zakoupit i jednu vybranou esenci 30ml

Cena semináře:
• 180,- Kč / osoba, 120 Kč studenti a senioři nad 65 let

Pokud chcete mít účast na tomto semináři garantovanou doporučujeme platbu hotově nebo bankovním převodem při rezervaci. Hotově přímo ve studiu ViaRa před seminářem bude možné jen v případě, že budou volná místa na účast.

Rezervace semináře:
• E-mailem: info@viara.cz
• Omezená kapacita 20 účastníků na semináři.


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI