"

Komunikační typy - školení nejen pro pedagogy, vychovatele i rodiče

17. 09. 2016 , aktualizace: 05. 10. 2016 , akce již proběhla Sdílej na CentrumBrna.cz

Školní rok se nám opět přehoupl přes prázdniny a školáčci zasedli do lavic. Poslední prázdninové dny jsme strávili v Brně při školení pedagogů, které se uskutečnilo pod záštitou MAS Brána Brněnská z.s. v Hotelu Santon.

Učitelé mateřských školek i pedagogové I. a II. stupně základních škol se pilně připravovali na začátek škoního roku. Celá řada škol z Brna-venkov, využila tento čas k inspiraci či novým náhledům na výuku Účastníci se také nechali motivovat, jak jednat se žáky či jak připravit vyučování příjemné pro všechny strany. V rámci Jihomoravského kraje se školení zúčastnilo 180 pedagogů z 36 škol a školek z Tišnovska a Kuřimska.

Seznámení s Komunikačními typy

V sérii seminářů a workshopů byli pedagogové seznámeni i s Komunikačními typy a jejich praktickým využitím v praxi. Školení komunikačních typů vedli manželé Kopsovi zakladatelé diagnostické metody Životní mapy. 

Za zájem z řad učitelů a ředitelů škol a školek jsme velice rádi, děkujeme za příjemnou zpětnou vazbu a přejeme všem školáčkům úspěšný vstup do kolektivu, přívětivý a chápavý přístup učitelů. Učitelům pak spokojený čas strávený se svými „malými učiteli.“

O komunikačních typech a jejich praktickém využití se můžete dozvědět více i na seminářích vědomé komunikace, které se uskuteční v Brně, popř. je možné se domluvit na individuálním školení pro skupiny pedagogů.Zde je aktuální nabídka:

VĚDOMÁ KOMUNIKACE nejen pro rodiče, pedagogy a vychovatele

Pro koho?  Jste-li rodič, vychovatel, učitel. Potřebujete lépe zvládat konflikty. Řešíte častá nedorozumění. Zajímá vás vědomá komunikace. Chcete se komunikací bavit a rozumět ostatním.

Co Vás čeká?  Čtyřhodinový vzdělávací seminář. Co Vás nikde nenaučili o komunikaci. Základní typologie dle komunikačních typů. Jak jednoduše porozumět druhým. Jak porozumět a pochopit sám sebe.

Kdy: 5. 10. 2016, 9:30 – 13:30   

Kde: Pohyblivý svátek, Skřivanova 3, Brno

Za kolik: 800 Kč / osoba

Počet účastníků: 8 osob

___

Na všechny semináře je nutné se předem nahlásit a rezervovat si místo.

Lektor: Ing. Vlasta Křenovská

www.vlastakrenovska.cz     tel: 773561697   e-mail: vlasta@zivotnimapy.cz


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI