"

Komunikace - váš každodenní chleba?

06. 01. 2016 , aktualizace: 28. 01. 2016 , akce již proběhla Sdílej na CentrumBrna.cz

MLČETI ZLATO

Je tomu opravdu tak?

Nebo umět říci, jak já to mám a co potřebuji je základ rovnocenného vztahu?

Je komunikace s druhými Váš každodenní chleba?

Neradi se s někým domlouváte a řešíte spory?

Proč s někým komunikace plyne jako po másle a s někým ne a ne se domluvit?

Tápete občas nad vyřčením někoho a nechápete, jak to myslí?

Vaše děti jako by byly z jiné planety?


Pokud vám tyto řádky nejsou cizí a rádi byste přišli daným věcem na kloub, ráda bych vás pozvala na víkendový seminář komunikační typy, který se koná 16. – 17. ledna 2016 v Zastávce u Brna.

Existují čtyři základní komunikační typy. Když znáte ten svůj, je vám jasné, kde jsou vaše přednosti. Víte, kam se zbytečně nenechat zatlačit, protože to je vaše slabina. Na semináři si osaháte, co vás stresuje a proč a naopak, co vás podpoří. Zjistíte, proč vám někteří rozumí a jiní zase ne. Pochopíte, jak máte mluvit se svým partnerem, aby Vás chápal, jak se šéfem, aby byl spokojený, jak s dětmi, abyste si vzájemně rozuměli a mohli dělat dohody.

Seminář, který je lepší než všechny obchodní dovednosti dohromady, vám objasní nejen výše zmíněné otázky. Naučíte se, jak s kým komunikovat a hlavně budete rozumět proč.
Můžete se těšit na hravou formu pod vedením Petra a Kamily Kopsových.

Maximální počet je 20 účastníku. Nenechte si ujít tento jedinečný seminář, po kterém už budete na své okolí nahlížet s mnohem větším pochopením a budete ho mít i sami k sobě.

Víkendový seminář se uskuteční v Hotelu Harmonie, v zastávce u Brna, který nabízí nejen komfortní ubytování, ale i wellness pro příjemnou večerní relaxaci. Celodenní lehké občerstvení je zajištěno. Oběd bude pro zájemce také připraven (menu 150Kč/osobu).

Více informací a rezervace na tel: 773561697 nebo e-mail: vlasta@zivotnimapy.cz


 


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI