"

Hodiny s duší, které každému pokoji sluší

14. 04. 2016 , aktualizace: 18. 04. 2016 Sdílej na CentrumBrna.cz

Všem milovníkům funkčního umění s radostí představujeme kolekci kyvadlových hodin z uměleckého studia Allen designs.

Hodiny jsou ručně malované a jsou vyráběné v malých sériích.
V nabídce pro Vás máme připravené závěsné i stojící kyvadlové hodiny.

Nechte se inspirovat a vyberte si ty pravé pro Váš dětský pokojík, hrací koutek, obývací pokoj, kuchyň, pracovnu nebo i školky a nemocnice. Hodiny se nabízejí jako originální dárek pro vaše blízké.

Každý si najde to své

Můžete vybírat z kolekcí zaměřených na malé i velké děti, ze světa zvířat, pro zamilované. Také jsme nezapomněli na milovníky dobrého čaje a kávy, kde se mohou inspirovat i stylové kavárny a čajovny. Láhev dobrého bílého nebo červeného pro vinaře, letadlo pro piloty, na své si přijdou i hasiči či fotografové. Najdete u nás i netradiční pojetí kukaček.

Hodiny jsou vyrobeny z materiálu Polyrezin  (anglicky Coldcast), také někdy nazýváného „studený porcelán“. Jedná se o směs mramorového prachu, keramické hlíny, pojivem je pryskyřice. Polyrezin se vyznačuje vysokou hustotou, která zajistí dostatečnou pevnost a houževnatost, není tedy křehký jako sklo nebo porcelán. Kvalitu hodin ucítíte v okamžiku, kdy je potěžkáte v ruce.

Náš web je Vám k dispozici

Pokud Vás hodiny zaujaly nebo se chcete dozvědět více o hodinách, o jejich autorce nebo i o tom, jak se hodiny dostaly do Čech, navštivte naše stránky

www.tikytaky.cz

Hodiny si zde můžete prohlédnout a také přímo objednat. Rádi Vám je zašleme, kamkoli si budete přát.

Inspiraci a radost, které hodiny Allen design vyzařují, přeji do jarních dnů všem čtenářům CentrumBrna.cz


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI