"

Čertovo kvítko - Benefiční dětské divadelní představení

03. 12. 2015 , aktualizace: 04. 12. 2015 , akce již proběhla Sdílej na CentrumBrna.cz

Ještě neodezněly melodie v podání pěveckého sboru Ars Brunensis Chorus a bicích sólisty Pavla Fajta a dalších interpretů, kteří minulou neděli na Hvězdárně a planetáriu v Brně podpořili svým vystoupením sociální služby Slezské diakonie, a už je tu další akce.

Benefiční dětské divadelní představení Čertovo kvítko

Na motivy pohádky Čert a Káča se uskuteční v Klubu Leitnerova 2 v Brně, a to v neděli, 13.prosince 201510.00 hodin.

www.leitnerka.cz

Toto představení, během kterého se dětem bude tajit dech, protože s čerty nejsou žádné žerty, ale kde se vše nakonec v dobré obrátí, nám zahraje již známý divadelní soubor Cimrman Revival Sivice. Jeho členové svým hereckým mistrovstvím a humorem potěší nejenom děti ale i dospělé.

Divadelní soubor Cimrman Revival Sivice

Byl založený v roce 2002 kamarády a fanoušky Divadla Járy Cimrmana. Jejich doposud nejúspěšnějším bylo vystoupení s operetou Hospoda na Mýtince, se kterou vyhráli Festival amatérských divadel v Jiříkovicích, a tímto představením začala také jejich spolupráce s asociací pomáhající lidem s autismem.

https://www.facebook.com/cimrman.revival.sivice

Výtěžek z benefičního dětského divadelního představení Čertovo kvítkoKlubu Leitnerka bude věnovaný střediskům ELIADA Brno a Poradna rané péče DOREA. Finance se tak dostanou k jejich klientům, rodinám s dětmi s tělesným, mentálním nebo kombinovaným postižením, kterým tato střediska poskytují ranou péči, asistenční a odlehčovací sociální služby.

http://www.dorea-eliada.cz

Vstupenky v hodnotě 90 Kč si můžete zarezervovat v Klubu Leitnerova 2, Brno

 

Tel. 543 213 693, info@leitnerka.cz, www.leitnerka.cz

 

Pojďte i Vy s námi ROZDÁVAT RADOST

 

Čertovo kvítko_pozvánka


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI