"

Život je krásný, když tu nejste jenom pro sebe....

05. 06. 2012 , aktualizace: 22. 07. 2014 Sdílej na CentrumBrna.cz

Těhotenství a porod jsou v životě ženy vždy magický čas. A nezáleží na tom, zda-li žena čeká první nebo druhé dítě. Při radosti z dítěte se však často zanedbává osoba,která má na všem největší podíl – matka. I matka sama se často soustředí pouze na péči o dítě a vlastní potřeby regenerace bere jako nedůležité. Fyzické a psychické změny v průběhu těhotenství a po porodu by se neměly podceňovat. Asijské matky v průběhu těhotenství pravidelně navštěvují masáže a 30 dnů po porodu si dopřávají dostatek odpočinku, který jim pomáhá získat zpět duševní pohodu a změny způsobené těhotenstvím. Většina žen dodržuje během této doby přísnou dietu, která je nízkotučná, ale bohatá na vitamíny. Kromě toho o sebe pečují tradičními metodami, jako jsou bylinné koupele a masáže, které podporují opětovné zformování postavy změněné během těhotenství. Díky starostlivé péči o tělo i duši jsou v Asii takzvané poporodní deprese prakticky neznámé.

PRE-MAMMA (60 min.)

Relaxační masáž pro nastávající maminky (od ukončeného 3. měsíce těhotenství), která blahodárně působí na namáhanou pokožku břicha a jako prevence proti striím. Pomáhá též odstranit bolesti hlavy a v bederní oblasti páteře. Při masáži jsou používány hypoalergenní produkty.

Doporučujeme vyzkoušet i produkty z naší řady SABAI  CARE pro domácí péči. V těhotenství je vhodný například panenský kokosový olej, který u nás můžete zakoupit.

Vaše Sabai!
www.sabai.cz
 


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI