"

Vánoční akce v Sabai: Obdarujte druhé a získejte slevu na svoji masáž

25. 11. 2016 Sdílej na CentrumBrna.cz

Dárkový poukaz na masáž patří mezi oblíbené pozornosti, které nacházíme pod stromečkem. V Sabai jsme se však rozhodli, že pokud budete chtít udělat takovým poukazem radost druhému, my zase uděláme radost vám. Za nákup poukazu totiž od nás získáte kredit na vlastní masáž.

Jak to funguje?

Pojďme si to demonstrovat na modelovém příkladu syna a maminky. A ať to máme co nejpřehlednější, říkejme synovi třeba Martin. Tak tedy – Martin se rozhodne svoji maminku na Vánoce obdarovat poukazem na masáž v Sabai. Na výběr má přitom z naší široké nabídky, ať už na pobočce nebo e-shopu.

Jakmile si vybere, uhradí poukaz, ať už hotově nebo kartou. Může přitom využít i např. slevy s BrnoCityCard. Klíčová je nicméně suma, kterou zaplatí právě v hotovosti nebo platební kartou. Za chvíli se k ní vrátíme.

Platnost jeden rok

Samozřejmostí je, že Martin může poukaz obdržet v dárkovém balení, stačí to uvést při osobním setkání na Pekařské nebo zaškrtnout v e-shopu. Samotný poukaz má přitom platnost jeden rok, maminka tak bude mít dostatek času dárek využít i v případě, že bude jeho součástí hned několik masáží.

Uplatněte slevu do konce března

Nyní se vraťme k částce, kterou Martin za poukaz zaplatil. 20 % z ní se totiž použije na speciální voucher pro našeho hlavního hrdinu, který může od 2. ledna do konce března 2017 uplatnit jako slevu na hodinovou nebo delší masáž v Sabai podle vlastní volby.

Když tedy zvolí jako dárek například poukaz v hodnotě 5.000,- Kč, rázem získává tisíc korun na masáž pro sebe. Hodinovou proceduru foot nirvana tak má rázem zdarma.

Dárek pro zaměstnance

Ještě zajímavější situace pak nastává v případě, když se dotyčný kromě své maminky rozhodne obdarovat masáží v Sabai na Vánoce i své zaměstnance ve firmě. Výše kreditu na vlastní masáž je totiž neomezená a je možné ji při hromadném nákupu sčítat. A užít si tak i několik povánočních masáží zdarma.

Využijte naší vánoční nabídky v Sabai. Uděláte radost druhým a my na oplátku obdarujeme vás. Povánoční hřejivou masáž v tuhé zimě ocení nejen vaše mysl, ale hlavně vaše tělo.


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI