"

Sabai je oáza klidu, říká recepční Petra Linhartová

02. 11. 2016 Sdílej na CentrumBrna.cz

Paní Linhartová, jak jste se k práci v Sabai dostala?

Bylo to poměrně klasickou cestou. Odpověděla jsem na inzerát, přišla na pohovor a za nějaké dva dny se mi manažerka Šárka Gratclová ozvala s tím, že bych mohla klidně hned začít. To se psal rok 2010.

Sehrála roli i skutečnost, že se jednalo o thajské masáže?

Nejprve jsem ani nevěděla, že na Pekařské thajské masáže jsou, protože jsem tudy do té doby příliš nejezdila. Wellness a relax jsou mi ale blízké, takže když jsem odcházela z pracovního pohovoru, který se i díky příjemnému prostředí nesl v pohodové atmosféře, přála jsem si, aby to celé klaplo.

A klaplo. Našla jste si mezi masážemi svou oblíbenou?

Ano. Mám vyzkoušených zhruba osmdesát procent naší nabídky, mým favoritem je ale kokosový sen. Jedná se o masáž celého těla včetně obličeje a dekoltu, její součástí je i peeling. Navíc vše s vůní kokosu, který mám moc ráda

Šikovnost masérek

A co máte naopak nejvíce ráda na své práci na recepci?

Jsem komunikativní člověk, takže rozhodně kontakt s lidmi. Ať už je to náhodný turista nebo dlouhodobý stálý klient. Je pro mě o to příjemnější, že zpětná vazba od klientů je z 99 % kladná. Když tedy slyším, že někomu masáž v Sabai opravdu pomohla a že se těší, až ji absolvuje znovu, je to pro mě další přidaná hodnota.

Srovnávají klienti Sabai i s konkurencí?

Patří to k tomu. Těší mě, že nad ostatní vyzdvihují naše prostředí, ať už z hlediska atmosféry nebo čistoty. Velkým plusem je zázemí v podobě samostatných šaten a jednorázového a prádla k zapůjčení. To hlavní je ale šikovnost našich masérek, které už pomohly se zdravotními problémy spoustě lidí. Za naše holky bych dala klidně ruku do ohně.

Oáza klidu

Jak s nimi komunikujete?

Znají pár základních slovíček, což stačí. Když pak přijde klient, stačí masérce sdělit typ masáže, číslo pokoje a o zbytek už se postará ona. Rozhodně to není nic složitého, celý Sabai je taková oáza klidu.

A otázka na závěr – co máte nejraději na Brnu?

Dostupnost. Ať už jde o služby, zábavu nebo přírodu, jako je třeba přehrada. Brno zkrátka není příliš velké, ale ani malé. Je pro mě tak akorát.


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI