"

Sabai hledá posilu na pozici recepční

13. 01. 2017 Sdílej na CentrumBrna.cz

Nový rok, nové výzvy. I před námi jich v následujících měsících několik je. Abychom jim ale v masážním salonu Sabai mohli adekvátně čelit, potřebujeme rozšířit náš tým.

Konkrétně hledáme osobu, která by byla tváří naší recepce. Přesněji by byla posilou našeho stálého týmu a působila by za recepčním stolkem stabilně 4x-5x za měsíc. Ideálními kandidáty jsou především studenti, rozhodně ale nemusíte věšet hlavu, pokud už jste škole dali sbohem.

Klíčové pro nás je především to, abyste měli rádi práci s lidmi. Poměrně důležitá je také znalost angličtiny, nejen kvůli tomu, že naše thajské masérky umí česky jen pár základních slov. Poměrně často k nám totiž zavítají i cizinci.

Co vás tedy čeká? Nejprve vás ve všem zaučíme. Není se čeho bát. Náš sehraný kolektiv je maximálně vstřícný a ve vašich začátcích vám bude maximálně nápomocný. Atmosféra v salonu je navíc hotovou oázou klidu, kterou naruší snad jen květnové oslavy našeho 10. výročí.

Byla by škoda nejen u nich nebýt. Pokud vás pozice recepční v Sabai láká, stačí se ozvat na e-mail pekarska@sabai.cz. Budeme se na Vás těšit!


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI