"

Oslavte svou lásku thajskou masáží pro dva

10. 05. 2018 , aktualizace: 16. 05. 2018 Sdílej na CentrumBrna.cz

Společný relax

Massage For Two si vychutnáte ve VIP sálu pro dva. Na lůžkách hlavami k sobě vás budou opečovávat hned dvě terapeutky. Každého jedna. Během masáže si spolu můžete povídat, nebo jen v klidu ležet a užívat si péči. Masáž trvá 60, nebo 90 minut.

„V ceně jsou zahrnuty dvě masáže celého těla stoprocentně čistými panenskými oleji. Vybrat si můžete kokosový nebo konopný olej,“ sdělila manažerka centra Sabai Šárka Gratclová.

Dárek pro ženu

Jako dárek si dámy z partnerské masáže odnesou ještě kokosovou masku na obličej pro domácí péči z řady Sabai Care. Pokud budou chtít, mohou ji vyzkoušet hned při terapii.

Stejně tak není problém masáž pro dva zkombinovat i s dalšími typy masážních procedur. Například s masáží chodidel nebo rukou.

Partneři i kamarádky

Nejčastěji navštěvují masáže pro dva partneři. Není to ale pravidlem. Rády si na ni zajdou například i kamarádky. Velmi často je také darovaná jako poukaz.

„Masáže pro dva lidé vybírají jako svatební dar, příležitost k výročí nebo ji věnují k narozeninám,“ uvedla Šárka Gratclová.

Akce do konce srpna

Na partnerské masáži můžete v centru Sabai dokonce i ušetřit. Od května do srpna tu probíhá akce, při které sbíráte body na kartičku. Tu dostanete při první návštěvě. Za každou absolvovanou masáž se vám načtou body, které se na konci srpna sečtou a vynásobí dvěma.

"Po skončení akce se tyto body promění na kredity na další masáž, případně je můžeme vystavit v podobě dárkového poukazu. Kredity i voucher budou platné 6 měsíců," přiblížila Šárka Gratclová.

Za čtyři absolvované masáže si tak například můžete nasbírat body na celou další terapii zdarma. A protože každou další návštěvu dostanete ještě více bodů za stejné peníze, je výhodné začít právě masáží pro dva, kterou v Sabai počítají jako dva vstupy.

Nenechte si ujít příležitost dopřát si s partnerem tuto krásnou masáž. Je to zážitek pro oba. Objednejte si masáž zde.


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI