"

Oslavte 10. narozeniny salonu Sabai s výhodnými balíčky masáží

21. 04. 2017 , aktualizace: 24. 04. 2017 Sdílej na CentrumBrna.cz

Venku to tak místy nevypadá, při pohledu do kalendáře ale ubíhající dny jasně dávají najevo, že se pomalu blíží léto. V Sabai se toto období nese v rytmu oslav, v květnu 2007 se totiž náš salon na Pekařské otevřel veřejnosti.

Letos to tak bude už deset let, co vaše tělo a psychiku pomocí thajských masáží dostáváme do pohody. Takové výročí si žádá pořádnou oslavu, proto jsme pro vás na celý květen uspořádali akci, která se točí okolo speciálních masážních balíčků.

Třetí masáž zdarma

Balíčky jsou celkem čtyři a vy je můžete pečlivě nastudovat v tabulce pod článkem. Obecně přitom platí, že obsahují vždy dvě různé masáže, přičemž třetí k nim dostanete zcela zdarma – ať už se bude jednat o prodlouženou verzi procedury z balíčku nebo úplně jinou masáž.

Jak toho dosáhnout? Stačí si balíček v květnu zakoupit, a právě v pátém měsíci tohoto roku jednu z masáží z balíčku absolvovat. Na ty zbylé vám pak vystavíme voucher s platností jednoho roku.

Času na jeho využití budete mít tedy dost a dost, za sebe bychom však doporučovali rozfázovat procedury jako kúru s absolvováním jedné masáže každý týden. Jednotlivé balíčky jsou totiž postavené tak, aby co nejlépe připravily vaše tělo na blížící se léto.

Co se skrývá pod názvy?

Balíček ANTIAGE je ideální pro zregenerování kůže a svalů po tuhé zimě. DETOX zase díky přítomnosti bylin pomůže nabrat novou sílu a posílit imunitu. ANTICEL si pak poradí s problematickou kůží, zpevní ji a aktivuje lymfu. No a konečně balíček FIT GENTLEMAN je na míru ušitý pánům, když kombinuje jejich nejoblíbenější masáže.

Využijte speciální narozeninové akce v Sabai. Vychutnáte si masáž zdarma, a navíc své tělo maximálně připravíte na blížící se horké dny.


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI