"

Nechte se v lednu v Sabai namasírovat zlatem nebo jasmínem

16. 01. 2017 Sdílej na CentrumBrna.cz

V masážním salonu Sabai se nás často ptáte na nové masáže. A ten čas právě nastal. Připravili jsme si pro vás totiž limitovanou nabídku prémiových masáží, které zaručí, že vaše tělo a mysl budou perfektně připraveny na výzvy, které rok 2017 přinese. Až do vyprodání zásob, nejpozději však do konce ledna, tak můžete využít hned tří zbrusu nových procedur.

ANTI-AGE

S touto procedurou se postavíte čelem proti stárnutí. Alespoň na chvíli. Postará se o to především 24 karátové zlato, které je obsažené v makadamiyovém oleji. Tento kov je nejen velmi vzácný a cenný, má zároveň výrazné antioxidační účinky, díky kterým krásně zregeneruje a oživí vaši kůži.

Právě masáži speciálním olejem ovšem předchází celotělová peelingová masáž marockým kamenem. Tento unikátní druh jílu na sebe váže nečistoty, aniž by porušoval kožní film pokožky. Anti-age masáž trvá celkem 90 minut a vychutnat si ji můžete za 1790 Kč.

REJUVENATION

Hlavní roli u této omlazovací procedury hrají rýže a bylinky. První složka je obsažena v prémiovém oleji, který má právě díky přítomnosti rýže vynikající hydratační účinky. Vaše pleť kromě vyživující funkce jistě ocení i tu ochrannou, obzvlášť v případě, patří-li mezi ty citlivější.

Hodinová masáž tímto olejem zaručí ve výsledku větší pevnost a pružnost pokožky. Po této proceduře pak následuje půlhodinová masáž obličeje a dekoltu horkými bylinnými váčky. Cena této blahodárné devadesátiminuové rýžovo-bylinkové procedury činí 1650 Kč.

ANTI-STRESS

Start nového roku zpravidla provází výrazný stres. Minimálně částečně ho ovšem můžete odbourat s naší anti-stresovou masáží. V jejím případě se vše točí okolo jasmínového oleje, který kromě zmírnění stresu a úzkosti především vyrovnává hormonální hladinu.

Masáž celého těla tímto olejem vám tak pomůže od vyčerpání organismu. Vřele doporučujeme tuto proceduru zkombinovat i s patnáctiminutovou tlakovou masáží hlavy, která celý proces uvolnění krásně podtrhne. Anti-stresová masáž tak nakonec zabere hodinu a čtvrt, její celková cena je přitom 1290 Kč.

Malý bonus - HLAVA

Celý leden si můžete kdykoliv vyzkoušet i tlakovou masáž hlavy zvlášť a odplavit tak pocity stresu a únavy. Tuto krátkou čtvrthodinovou proceduru u nás v masážním salonu Sabai nabízíme ještě celé dva týdny za 190 Kč.

Nastartujte své tělo na začátku roku a dopřejte mu potřebnou pohodu a klid v Sabai. V následujících měsících se vám jistě odvděčí. Nabídka našich speciálních masáží je k dispozici pouze do vyprodání zásob.

 


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI