"

Kouzla s ženskou pokožku dokáže masáž Femina Pampering

02. 10. 2017 Sdílej na CentrumBrna.cz

Femina Pampering uvolní svaly, zanechá pokožku hebkou a posílí její elasticitu

Měla jsem možnost v masážním salonu Sabai na Pekařské vyzkoušet novou masáž pro ženy Femina Pampering. Tato masáž slibuje uvolnění svalů a sametově hebkou pokožku. Speciální kombinace bylinných produktů, které se při ní užívá oddaluje přírodní cestou stárnutí kůže, vyživí ji a posiluje celkovou elasticitu.

V Sabai začnete relaxovat hned při příchodu

Masážní salon Sabai působí sám o sobě jako oáza relaxace, stačí vejít dovnitř. Na recepci se doptali, zdali nemám nějaké zdravotní omezení či alergii, aby nic nezkazilo požitek z masáže. Následně mě drobná Thajka navedla do šatny, kde jsem se převlékla do úboru, který na mě již čekal ve skříňce.

Ta samá Thajka se mi představila jako moje masérka, která se mi bude následující dvě hodiny věnovat. Masáž Femina Pampering se nabízí ve dvou variantách – 90timinutová a 120timinutová. Mně byla doporučena delší z nich, pro dokonalé uvolnění.

Cením si odbornosti masérek v salonu Sabai, jelikož přesně ví, jaké postupy zachovat pro co nejlepší účinky.

Peeling a pečující zábal dokáží zázraky

Jako první byl prováděn celotělový peeling pomocí himalájské soli, který odstranil staré buňky a podpoří vstřebávání dalších látek, díky čemuž bude pokožka hebká a rozjasněná.

Po opláchnutí peelingu mi byla na celé tělo nanesena směs z šípkového oleje a růžového jílu s extrakty z keře divokého jamu a sójových sterolů. Pro lepší vstřebání jsem byla zabalena.

V průběhu účinkování zábalu mi byla prováděna jemná olejová masáž obličeje. Díky šikovnosti masérky jsem si užívala doteky, které přinášely uvolnění a já se tak mohla naplno oddat relaxaci.

Směs mi byla jemně setřena nahřátým ručníkem – není třeba směs smývat ve sprše, vstřebá do pokožky.

Jemná hodinová masáž pro dokonalou relaxaci

Po proceduře, která měla na starost krásu mé pokožky, následovala jemná hodinová masáž celého těla, kdy jsem si užívala naprostou relaxaci a nevnímala starosti nahromaděné během celého týdne.

Velmi oceňuji přípravky, které byly při masáži zvoleny, jejich výjimečná vůně podpořila zrelaxování.

Jak jsem se později dozvěděla, jednalo se o olej z luční pěny v kombinaci s olejem z lískových ořechů. Tato kombinace olejů je plně vstřebatelná, ale přesto hloubkově hydratuje pokožku, která po masáži zůstává jemně navoněná a hebká.

Thajká masáž na závěr uleví od bolesti

Dvouhodinová procedura byla zakončena tradiční thajskou reflexní masáží – pověstným uměním, provozované dříve výhradně v thajských chrámech. Masérka působila silou na tlakové body, svaly, šlachy, ohýbala i natahovala páteř, díky čemuž jsem se zbavila bolesti zad, která mě již dlouho trápila.

Dvě hodiny hýčkání, které si užije každá žena

Během masáže mé tělo i mysl dokonale zrelaxovalo, díky zručné masérce a příjemnému prostředí. Po masáži byla má pokožka vypnutá a sametově hebká. Ze salonu jsem odcházela naprosto uvolněná a s úsměvem na rtech.


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI