"

Darujte k Vánocům chvíli relaxace v masážním salonu Sabai

13. 12. 2017 , aktualizace: 18. 12. 2018 Sdílej na CentrumBrna.cz

Co člověka nejvíce potěší? Většinou jsou spíše zážitky než věci. A co je lepší dárek v dnešní uspěchané době než hodina či dvě naprosté relaxace? Darujte vašim blízkým jednu z masáží v salonu Sabai. Odpočine si jejich tělo i mysl.

Kdo ocení masáž jako dárek?

Masáže mají tu výhodu, že je ocení všechny věkové kategorie, muži i ženy. Pokud zvolíte univerzální thajskou masáž, tak rozhodně potěšíte kohokoliv – i kdyby se třeba na poslední chvíli změnilo, ke komu dárek poputuje.

Speciální masáže pro dámy

Dámy ocení anticelulitidní masáž Black Pepper rituál, které má díky speciálním ingrediencím doslova čarovný vliv na pokožku. Masáž celého těla bylinnými balíčky uvolní namožené svaly, redukuje celulitidu, a zpevňuje pokožku díky kombinaci bylin s adstringentními a detoxikačními vlastnostmi

Nebo také můžete vybrat masáž Femina Pampering, která uvolní svaly i zajistí sametově hebkou pokožku. Procedura zahrnuje hodinovou relaxační masáž celého těla pomocí přírodních vyživujících přípravků.

I pánové si zaslouží relax

Pány zase zaujme klasická thajská masáž, která odstraní bolest i napětí svalstva. Tradiční thajská reflexní masáž je pověstné umění, provozované dříve výhradně v thajských chrámech mistry znalými léčení. Působí silou na tlakové body, svaly, šlachy, ohýbá a natahuje páteř, zbavuje napětí, uvolňuje klouby a přináší tělu osvobozující uklidnění.

Darujte párovou masáž a odpočiňte si společně

Vybíráte dárek pro partnera? Co takhle párová masáž? Nejenže potěšíte partnera, ale zároveň si užijete relaxaci i vy. V ceně je celotělová masáž panenskými oleji a pro dámu navíc jako dárek pleťová maska.

Zakupte poukaz na masáž a dostanete od nás masáž jako dárek

Libovolná masáž zdarma za nákup vánočních dárkových certifikátů. A jak na to? Při nákupu v hodnotě 2.500-5.000Kč, 1 libovolná masáž zdarma, při nákupu 5.000-7.500 2 libovolné masáže zdarma a při nákupu nad 7.500, 3 libovolné masáže zdarma. Tato akce je platná pouze do 23.12.2018.

 


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI