"

AKCE DUBEN: Zázvorová detoxikační masáž

10. 04. 2018 Sdílej na CentrumBrna.cz

Jak jde k sobě zázvor a thajská masáž? Jedním slovem perfektně. Jedná se totiž o ideální kombinaci pro hloubkové očistění těla od škodlivin, které se v něm nahromadily přes zimu. 

Zázvor je superrostlina

Zázvor je známý jako blahodárná rostlina, která výborně účinkuje nejen uvnitř těla, ale i na jeho povrchu. Detoxikuje, posiluje imunitu, utužuje zdraví. 

A právě pro všechno své působení si zázvor získává v posledních letech stále větší popularitu a nachází stále širší uplatnění.

Detox, regenerace i relax

Detoxikační zázvorová masáž v centru Sabai pomůže probudit energii, dokonale zregenerovat tělo i mysl a vstoupit do jara plní optimismu, zdraví a uvolnění. 

Detoxikační kúra spojuje tradiční asijské a přírodní přístupy a přípravky. Ty díky zkušeným rukám thajských masérek pronikají hluboko do těla, kde působí blahodárně. Na povrchu pak zanechávají sametově jemnou pokožku.

Jak masáž probíhá?

Procedura začíná thajskou olejovou masáží. Masérky v centru Sabai používají zázvorový olej s příměsí citronové trávy, který tělo prohřeje a zahalí vás do příjemné a uvolňující exotické vůně. 

Následně masérka na tělo nanese peeling složený ze zázvoru, kafírových listů a limetky. Díky peelingu se z těla odstraní odumřelé tkáně a póry se vyčistí do hloubky. 

Nakonec vás čeká zázvorovo-citrusový zábal, během něhož si můžete užít i desetiminutovou relaxační masáž hlavy.

Objednejte se už dnes

Zázvorovou detoxikační masáž GINGER DETOX si můžete v centru Sabai užít za zvýhodněnou cenu 1 890 Kč. Doporučujeme si v diáři vyčlenit dvě hodiny.

Objednejte se na masáž včas. Akce platí jen do konce dubna.


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI