"

AKCE DUBEN: Detoxikační masáž + masáž nohou zdarma

10. 04. 2018 , aktualizace: 12. 04. 2018 Sdílej na CentrumBrna.cz

1+1 zdarma

Když si během dubna zakoupíte masáž PURE DETOX v plné ceně 2 390 Kč (platba hotově nebo kartou), obdržíte navíc zdarma masáž chodidel na 30 minut v hodnotě 590 Kč. Detoxikační masáž si o bonus můžete prodloužit rovnou (celková doba obou masáží je 150 minut), nebo si FOOT RELAX odnést jako dárkový poukaz s platností 1 rok. 

Akce platí také na nákup dárkových poukazů. Pokud si tedy zakoupíte poukaz na detoxikační masáž, získáte druhý poukaz na masáž chodidel zdarma.

Co je PURE DETOX?

Jak už název napovídá, masáž PURE DETOX je zaměřená na zdravou očistu těla. Procedura začíná aplikací peelingu s hydrofilním olejem a himalájskou solí. Ten z pokožky odstraňuje odumřelé tkáně, dokonale ji čistí, prokrvuje a připravuje na další fáze procedury.

Při následné olejové masáži se tak do kůže lépe absorbují účinné extrakty z bylin. Při této masáži se používá olej s výtažky fenyklu a jalovce v mandlovém oleji obohacené meruňkovými extrakty. Ty podporují látkovou výměnu a zbavují tělo přebytečných tekutin.

Nakonec vás čeká detoxikační zábal celého těla. Ten obsahuje mimo jiné koloidní jíl, který na sebe váže uvolněné škodliviny. Žlutý jíl zase do pokožky vnáší minerály a stopové prvky, které podporují její přirozené funkce.

Masérky při zábalu používají také hořčičný olej na ještě větší prokrvení pokožky, které zvýší detoxikační účinek. Tento olej je bohatý na omega mastné kyseliny, které kůži vyživují, kombinace glycerinu, D-panthenolu a vitamínu E ji zase krásně hydratuje a směs éterických olejů v zábalu dodává masáži příjemně osvěžující aroma.

Masáž trvá 2 hodiny.

Co je FOOT RELAX?

Procedura FOOT RELAX, kterou k detoxikační masáži dostanete zdarma, se zakládá na akupresurní masáži reflexních bodů na chodidlech. Tím, že masérka body stimulujeme, se dostaví pocit lehkosti a svěžesti nohou. Masáž bodů na chodidlech má také výborný vliv na veškeré vnitřní orgány v těle, proto je vhodná i jako prevence proti různým onemocněním.

Tato masáž trvá půl hodiny.

Nenechte si ujít výhodnou akci dua masáží PURE DETOX + FOOT RELAX zdarma. Trvá jen do konce dubna. Objednejte si masáž včas.


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI