Internetový časopis centra Brna

Alternativ masáže: Kdo jsme?

V naší provozovně, můžete, budete-li chtít, získat štěstí. Šťastný pocit, který způsobuje, že žijete v souladu, v harmonii, v rovnováze sami se sebou, s vesmírnými zákony....  Buďte šťastni.

 

Milí návštěvníci,

dovolte nám se představit. Naše jména jsou Pavla Talpová a Václav Nedělka a pod značkou Alternativ se zaměřujeme na alternativní metody podpory zdraví. Naše masérské služby nabízíme ve Žďáru nad Sázavou, v Brně Divadelní 3 a v Pardubicích.

V Brně se vám bude věnovat pouze Pavla.

Provádíme klasické i speciální masáže, specializujeme se na medovou detoxikační masáž, ruční lymfatickou masáž, Dornovu metodu - rovnání skolióz, rovnání rozdílné délky dolních končetin (delší, kratší noha), regenerujeme meziobratlové ploténky pomocí Breussovy metody a pomocí SM systému cvičení s elastickým lanem od MUDr. Smíška. Umíme reflexní masáž, aromamasáž obličeje.

 

Masáž je příjemným ošetřením těla, ducha i duše. Dotyk je nejzákladnější potřebou každého živého tvora.

Každý člověk reaguje na masáž individuálně. A tak jako každá alternativa účinkuje tak, že se stav může zhoršit, tak i u  naší masáže může proběhnout první reakce různě. Vaše tělo může reagovat únavou, rýmou, zvýšenou teplotou, tmavší močí, výtokem, dřívější menstruací. Mohou nastat bolesti postižených míst a další možné nepříjemnosti, které v krátké době vymizí a Vám se výrazně uleví a stav se maximálně zlepší. Není to pravidlem a nemusíte mít na masáž žádnou z uvedených i neuvedených reakcí.

Naše práce je založena na filozofii pomoci Vám co nejvíce a nejlépe v daný okamžik, aby se Vám ulevilo, pokud možno hned a na dlouho. Klienti odcházejí spokojeni a posílají další.  

Chovejte se ke svému tělu tak, aby se v něm Vaší duši líbilo co nejdéle.

Partneři projektu CentrumBrna.cz