"

REPORT: Vánoční TopTep party

03. 12. 2014 Sdílej na CentrumBrna.cz

Po osmé hodině se začal Mandarin Essence Club zaplňovat našimi partnery a přáteli. Krátce po deváté akci oficiálně zahájil ředitel společnosti rovAn promostudio Roman Vágner a poděkoval partnerům akce, konkrétně: Azuma EuropeD MotoMandarin Essence ClubOftal oční klinikaPohanka & co.S GallerySpinning & Fittness a Zbrojovka.

Díky patří i gastro partnerům této akci: Campus River, Friends Pub,Tenshi Sushi a Omnes Products. Tatarák, sushi, řízečky i dezerty rozplývající se na jazyku – vybral si zkrátka každý.

Překvapením večera byla slosovací soutěž z Vašich vizitek o 2 poukazy na košile na míru od firmy Delor. Výhercům gratulujeme!

Díky Vám se vybralo 6 130 Kč na dobrou věc

Součástí Top Tep party byla i dernisáž Brněnské Venuše, výstavy zaměřené na ženský akt v centru Brna. Všechny vystavené fotografie společně s dárky od našich partnerů byly poté zařazeny do tomboly. Díky Vám se vybralo přes 6 130Kč, děkujeme! 90 % této částky poputuje na konto Nadace Oriel a 10 % věnujeme na boj proti rakovině prostaty a varlat u mužů MovemberNadace Oriel má na starosti sbírku pro 10 letého Kryštofa, který se musí každoročně zúčastnit rehabilitačního programu v Piešťanech, díky kterému se může samostatně pohybovat a nepotřebuje vozík. Sbírka stále pokračuje, protože celá léčba stojí 5000 euro na tři týdny. Díky penězům vybraným v tombole se k potřebné částce zase o kousek víc přiblížil.

Vánoční večírek jsme si díky Vám užili a doufáme, že jste se před nadcházejícím vánočním shonem odreagovali i Vy. Pokud si chcete akci připomenout, koukněte se do fotogalerie na report Charlieho Greenberga. Všechny fotografie najdete na Facebooku


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI