"

Redakční balíčky, které Vám ušetří čas

09. 03. 2015 , aktualizace: 03. 01. 2018 Sdílej na CentrumBrna.cz

Váš čas je nejcennější měnou, které není nikdy nazbyt. Proto je Vám náš redakční tým připraven pomoci s nelehkými výzvami, které na cestě za dlouhodobou úspěšnou prezentací leží. Naším cílem je, abyste mohli věnovat svůj čas sobě, rodině nebo tomu, v  čem jste nejlepší.

V případě Vašeho zájmu zpracujeme reprezentativní PR články a dodáme Vám i další redakční služby. Se všemi námi vytvořenými materiály poté můžete nakládat dle potřeb. Můžete je využít nejen na portálu CentrumBrna.cz, ale i na Vašem webu nebo v tištěné inzerci.

Publikační plán - chcete vědět, kdy a co publikovat?

Díky publikačnímu plánu budete vždy vědět, co, kdy a jak psát. Pravidelná komunikace je důležitá, protože jedině tak se budou čtenáři na Vaši vizitku rádi vracet. Během celého roku budete vždy vědět, kdy a jaká témata komunikovat a sdílet, probereme společně Vaše silné i slabé stránky, zjistíme, v čem se odlišujete od konkurence a tak dále. 

Námi vytvořený publikační plán Vám psaní článků usnadní. Pokud však neradi píšete nebo na psaní nemáte čas, dodáme Vám redakční služby tak, abyste měli každý měsíc kvalitní obsah nejen na vizitku na CentrumBrna.cz, ale i na váš web, sociální sítě či newslettery. 

PR článek - unikátní článek pro Vás na míru

Redaktoři CentrumBrna.cz jsou připraveni vytvořit Vám PR články na klíč. Článek redaktor vytváří na téma podle publikačního plánu nebo podle předchozí domluvy. Redaktor Vás požádá o podklady nebo si je vyhledá na Vašem webu. Může jít o rozhovor s Vámi, Vaším personálem, představení Vaší nabídky či reportáž z provozovny nebo z akce, kterou jste pořádali. Stejně tak může být obsahem delší pozvánka na akci, kterou pořádáte.

Po sepsání PR článku Vám redaktor zašle náhled e-mailem a společně můžete článek upravit k Vaší spokojenosti. Až po Vašem schválení je článek zveřejněn a sdílen na našich sociálních sítích.

 


Společně se domluvíme na nejvhodnějším balíčku redakčních služeb pro Vás. Pokud máte o redakční služby zájem, kontaktuje nás.

Chcete vědět víc?

Zavolejte nám na: 739 201 777 I E-mail: vase@centrumbrna.cz


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI