"

Martin Svoboda: Věřím, že na CentrumBrna.cz mi rutina nehrozí

20. 01. 2016 Sdílej na CentrumBrna.cz

Martine, proč ses rozhodl zareagovat na nabídku práce v CentrumBrna.cz?

Zaujala mě pracovní náplň, která přesně korespondovala s tím, čemu bych se v profesním životě chtěl věnovat. Navíc miluji své rodné Brno a díky této práci budu mít možnost ještě lépe poznat jeho pulzující centrum.

Kde tě v centru nejčastěji potkáme? 

Jako první mě určitě napadne kino. Jsem obrovský filmový fanoušek, takže chodím do kina i několikrát měsíčně. Jako milovník gastronomie – a masa obzvláště – si rád zajdu na dobrý steak nebo burger. Nejraději do steakhousu Forman beef & beer. Sem tam posedím i u piva, ať už v Pivní opici, Zlaté lodi nebo Zlaté mušce.

Jaké máš dosavadní pracovní zkušenosti?

Působil jsem v brněnské redakci MF DNES a zhruba šest let se věnoval filmové publicistice napříč několika internetovými servery. Čtvrtým rokem také vedu letní dětské tábory Agentury Tapaza.

Na co se v nové práci nejvíc těšíš?

Na nové lidi, které poznám, a pestrou pracovní náplň. Nemám rád rutinu a stereotyp, což věřím, že v případě CentrumBrna.cz nehrozí.

O čem píšeš nejradši?

Velmi se to odráží od mých zájmů. Na prvním místě je tedy cokoliv, co se týká filmu. Hned v závěsu je samozřejmě gastronomie a jídlo na všechny způsoby. Nesmím opomenout ani sport, o kterém jsem psal už u maturitní zkoušky.

A na závěr.. Prozraď nám tři slova, která tě nejlépe charakterizují?

Perfekcionista, flegmatik, srandista.


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI