"

Jak Vám klape obchod v lednu? A co máte v plánu v průběhu roku?

21. 01. 2016 , aktualizace: 03. 01. 2018 Sdílej na CentrumBrna.cz

Pokud sledujete CentrumBrna.cz víte, že jsme minulý rok v říjnu zvali naše partnery a klienty na setkání, kde jsme mimo jiné mluvili i o tom, jak vypadá reklamní prostor v lednu. V listopadu jsem pak na toto téma publikoval i článek. Co a jak se v lednu prodává?

Leden je z pohledu reklamy rozhodně zajímavý měsíc. Dobíhají výprodejové reklamní kampaně. Část lidí se rojí na svazích, část hojí své finanční zůstatky a poslední část nevidí více méně nic jiného než jen slevy, slevy, slevy…

Představte svůj tým

Celá situace dává jedinečnou příležitost prosadit se a zaujmout. Stačí málo. Odlišit se. V celém roce v podstatě není lepší příležitost, než když mediálnímu prostoru vládne slevové prázdno.

Jednoduše řečeno, není lepší příležitost kdy představit sebe. Tvář, díky které jste, podnikáte, pracujete v centru Brna.

Představte své zaměstnance a zeptejte se jich, proč pro Vás pracují, čeho si na své práci váží. Ukažte, že u Vás je to jinak. Že nejste jen podavači zboží, ale že to, co děláte, děláte rádi, že za tím, co prodáváte, si skutečně stojíte. Vystupte z řady a svou vlastní tváří a jménem se podepište pod kvalitu služeb a produktů, které nabízíte.

O tom už jsme mluvili. Co máme pro rok 2016?

Stejně jako představení týmu může fungovat i představení Vašich klientů a obchodních partnerů. Proč s Vámi obchodují? Proč u Vás nakupují? S čím jsou spokojeni? A proč se k Vám vrací?

Jak získat zpětnou vazbu, kterou můžete použít pro své marketingové účely a zveřejnit ji na svém webu, nebo na portálech jako je CentrumBrna.cz?

Nechte se doporučit on-line!

I o tom budeme mluvit na následujícím setkání partnerů, které se bude konat 17. 3. 2016 od 8 hodiny ranní.

Pro ty, kdo se nebudou moci zúčastnit osobně – sledujte CentrumBrna.cz, mimo jiné zde najdete čas od času i tip pro Váš marketing.


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI