"

Jak často psát a proč?

22. 07. 2015 Sdílej na CentrumBrna.cz

Na schůzkách vždy klientům říkáme, že ideální je kombinace 4 + 1. Tedy čtyři články měsíčně a jedna akce. Tak si můžete být jistí, že se člověk, který zavítá na Vaši vizitku, dozví vždy něco nového. Pro začátek si nemusíte dávat takto ambiciózní cíl. Postačí i 2 + 1, nebo alespoň 1 + 1.

Pravidelnost je základem úspěchu

Nejdůležitější ze všeho totiž je přispívat pravidelně. Čtenář tak brzy zjistí, kdy se má na Vaši vizitku znovu podívat a kdy objeví nové informace. Pokud však dva měsíce žádnou novou informaci nezískají, nebudou mít důvod se vracet. 

Největší chybu uděláte, když nahrajete 6 článků za sebou. Těch prvních pět se vedle nejnovějšího "ztratí", což je velká škoda. Klidně mějte články napsané s předstihem, ale vždy si najděte pár minut svého času, abyste mohli nahrávat jednotlivé texty průběžně. 

Potřebujete poradit?

Online systém rovAn link up je snadný a intuitivní, nahrát článek není nic složitého a až se s ním naučíte pracovat, nezabere Vám vložení článku víc času než trvá televizní reklama v hlavním vysílacím čase.

Seznamte ostatní s tím, co děláte a v čem jste dobří. Pokud Vám na psaní článků nezbývá žádný volný čas, ozvěte se nám. Společně vymyslíme balíček redakčních služeb přesně pro Vás.

Nevíte si rady s redakčním systémem? Nejste si jistí, jak správně načasovat zveřejňování jednotlivých článků? Nebojte se zeptat. Rádi Vám poradíme a příště už budete moct Vy poradit ostatním.

Foto: Wikipedia


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI