"

Editorial: Jak začíná nový rok v centru Brna? A co máme v plánu?

21. 01. 2016 Sdílej na CentrumBrna.cz

Cesty páně...

Na projektu CentrumBrna.cz se podílím už od jeho počátku. Tedy od konce roku 2010, kdy se začalo vše vymýšlet, tvořit a připravovat. Tehdy bylo mým úkolem vymyslet a navrhnout, jak bude portál vypadat a fungovat.

Od té doby se mé povinnosti všelijak různily. Staral jsem se o marketing, psal jsem pro naše klienty a partnery PR články, zakládal prezentace, autorizoval a korekturoval příspěvky, doplňoval jsem informace a události, které na portálu chyběly, připravoval jsem a vedl semináře a workshopy, učil jsem klienty ovládat administraci portálu, připravoval jsem publikační plány…

A pak o krok dál

S příchodem Ivy Procházkové v létě roku 2013 jsem tyto činnosti postupně přenechával jí a sám se věnoval rozvoji systému rovAn link up, který je základním stavebním kamenem portálu CentrumBrna.cz, ale i firemním produktem číslo 1.

V tomto měsíci se však Iva s centrem Brna loučí a my s ní. Já osobně jí děkuji za vynikající spolupráci, která byla pro mě nesmírně obohacující. Její spolehlivost a zodpovědnost se na portálu odrazila ve všech ohledech a věřím, že svým neochvějným nadšením pro myšlenku on-line a poslání časopisu CentrumBrna.cz nadchla naše klienty i návštěvníky portálu.

Co to vlastně znamená?

Předání štafetového kolíku zpátky na začátek. A zatímco vy můžete Ivě zamávat a popřát ji vše dobré v jejím příštím působišti, já si postupně přebírám vše, co jsem na ni předelegoval. A od února jsem zpět. Opět se budu starat o chod portálu a všechny klienty jako v „době kamenné“, kdy bylo CentrumBrna.cz novorozencem.

Na pomoc mi přicházejí hned dvě nové posily. Lidé, kteří jsou podle mě velmi talentovaní - Martin Svoboda a Jana Krajčová. Kliknutím na jejich jména si zobrazíte jejich představení. 

Kdo je tváří centra Brna?

Stejně jako já i Iva měla podobné plány v tom, co bychom měli publikovat. A jednou z vizí, které jsme měli společné, ale nikdy jsme neměli dost prostoru se jí pořádně pověnovat, byl mini-projektíček „Osobnosti centra Brna“.

Během let vyletělo několik vlaštovek a věřím, že pro odcházející i navracející se hlavu redakce bude nejlepším dárkem, když to v letošním roce rozjedeme naplno a pomůžeme tak dát centru Brna novou tvář. Tvář, kterou si zaslouží. Tvář lidí, díky kterým můžeme do centra chodit nakupovat, užívat si, jíst, pít, bavit se… žít.

 


A pár slov od Ivy závěrem?

Při debatách se Zdeňkem jsem skoro vždy chtěla mít poslední slovo a nejinak tomu musí být i v článku, ve kterém mu předávám štafetu:) Celému týmu, ale hlavně jeho "tvrdému jádru" bych chtěla poděkovat za příležitost, kterou jsem před necelými třemi roky dostala. Za zkušenosti, které jsem za tu dobu získala. Za skvělou atmosféru a pohodu v týmu. A Zdeňkovi za trpělivost i inspiraci!

Velký dík patří i vám, klientům. S každým z vás jsem spolupracovala ráda, s někým delší dobu, s někým chvíli. Ale i tak jsem se díky vám dozvěděla, že v centru pracují lidé, kteří to, co dělají, dělají s elánem a nadšením. Děkuji vám a doufám, že se vám bude dařit i nadále. 

Čtenářům portálu CentrumBrna.cz přeji, ať zde nachází inspirativní čtení, které je bude bavit. Ať objeví spoustu zajímavých informací o akcích, které by si neměli nechat ujít. Ať se rádi vracejí. A hlavně - ať jich je pořád víc a víc, protože věřím, že články na CentrumBrna.cz budou pod Zdeňkovým vedením stát za to!


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI