"

Editorial: Do roku 2017 s Centrem Brna

17. 01. 2017 , aktualizace: 18. 01. 2017 Sdílej na CentrumBrna.cz

Začátky prý bývají nejtěžší. Proto jsme se v Centru Brna na start nového roku řádně připravovali. Koncem toho loňského jsme značně rozšířili naši obchodní sekci a vzali do našeho týmu hned dvě posily. Někomu už možná napověděla vánoční fotka z posledního editorialu

Dlouhána vpravo jsme vám zatím nepředstavili. Jmenuje se Ondřej Cabalka a je mimo jiné odborníkem na sociální sítě. Nechytí se v nich, naopak je dokáže rozmotat správným směrem. A to i přes svůj vzrůst (fotka opravdu nelže), kdy nás všechny převyšuje, až jsou pro něj některé dveře příliš nízké.

 

Druhým novým členem naší (dnes už ryze mužské) posádky je Jan Klepárník. Obchodník tělem i duší, kterému říkají informační technologie „pane“. I k němu bychom měli jednu zajímavost, Honzovými nejlepšími kamarády jsou momentálně berle, vstup do nového roku mu totiž „zpříjemnil“ pobyt v nemocnici se zlomeným kotníkem ze zimního sportování. Asi na tom přísloví o těžkých začátcích něco fakt bude… :)

Zdravotní komplikace se ostatně nevyhnuly ani jednomu z nás, někteří dokonce pocítili i mírný dopad chřipkové epidemie. Ani to nás ale nezastaví v tom, abychom vám i v následujících týdnech a měsících přinášeli informace o všem, u čeho byste neměli v centru Brna chybět.

Nejen staří známí

I letos se tak budete setkávat např. s thajskými masážemi Sabai, které přijdou vhod v třeskutých mrazech. Autocentrum HAKR vám dá další užitečné tipy, jak pohodlně strávit zimní dovolenou. Doporučit v tomto ohledu můžeme i článek o forďáckém pohonu 4 kol, který při výletu na hory jistě oceníte. A nesmíme zapomenout ani na sporťáky, kteří můžou využít širokou nabídku fyzického vybití ve Spinning & Fitness.

Na Centru Brna máme i důvod k oslavám, po několika měsících se totiž vrací jedna z tváří našeho webu – The Cat Café, aby vás opět informovalo o všem podstatném, co chystá.

Druhý důvod k oslavě přijde už za měsíc. To totiž CentrumBrna.cz oslaví krásných 5 let své existence. Fanfáry si ale necháme až na příště. Do té doby vám přejeme spousty příjemně strávených chvil, nejen v centru Brna.

 


Nově na CentrumBrna.cz:

The Cat Café

V roce 2017 se opět těšte na:

Autocentrum HAKR
Carent Brno
Forhaus wine & restaurant
GO2Sport
Optika Valore
Sabai
Spinning & Fitness
TIC Brno
ViaRa

a spoustu dalších

Tipy na nejzajímavější akce v Brně

Brněnské plesy               Grand Restaurant Festival                Bruslení v Brně


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI