"

Editorial: CentrumBrna.cz vám přeje krásné Vánoce!

23. 12. 2016 Sdílej na CentrumBrna.cz

Když něco končí, něco nového zase začíná. Málokdy může tento citát platit lépe než dnes – 23. prosince. Právě dnes totiž vrcholí předvánoční shon, aby se zítra přeměnil na tu správnou vánočně-sváteční pohodu.

Mnoho je toho za námi...

Vrcholí také období vánočních trhů, většina z nich zítřkem na svých místech končí, pár dní tak ještě zůstanou jen ty na náměstí Svobody. Tam vlastně celé předvánoční období také začalo, a to velkou světelnou show spojenou s rozsvícením stromu před necelým měsícem.

Nejen „Svoboďákem“ byl ale Brňák živ. Vyzkoušeli jsme samozřejmě i další místa – okusili jsme gastronomické Dominikánské náměstí, maximálně ocenili koncepci trhů na Moraváku (především pak vyhřívaná šapitó) a vydatně nasáli specificky kouzelnou atmosféru Zelňáku. Odtud ostatně pochází i fotka téměř celého týmu CentrumBrna.cz pod článkem.

... a ještě více před námi

V nejbližších dnech se sice náš web přenese do vánočního módu – řečeno srozumitelně, bude stále živý, jen nebude příspěvky sypat s takovou kadencí jako doposud. Hlavně se ale bude nadechovat ke vstupu do roku 2017, který toho rozhodně nepřinese málo.

Už v lednu se naplno rozjede plesová sezona a další akce na sebe nenechají dlouho čekat. My vás o všem podstatném dění v centru jihomoravské metropole budeme s předstihem informovat. Ať už ve spojitosti s kulturou, zábavou, službami, obchody nebo gastronomií.

Do té doby vám – čtenářům a klientům CentrumBrna.cz – za celý náš tým přeji klidné vánoční svátky a následně také úspěšný start do roku 2017. My se v něm na vás budeme těšit :)


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI