"

Aneta Krikelová: Těším se na nové výzvy a radost z dobře odvedeného PR

23. 05. 2017 Sdílej na CentrumBrna.cz

Aneto, proč ses rozhodla zareagovat na nabídku práce v CentrumBrna.cz?

CentrumBrna.cz je mi blízké svým obsahem – zajímám se o kulturu, gastronomii, a především bych ráda věděla o všem, co se v Brně děje.

Kde tě v centru nejčastěji potkáme?

Mám pár svých oblíbených podniků, kterým jsem věrná. Závislá jsem na polévkách v Podnebí a večer ráda zajdu na skleničku do některé z mých oblíbených vináren. Rovnou se tím přiznám k tomu, že pokud dostanu na výběr mezi pivem a vínem, tak vždy volím víno. Pokud mám více volného času, tak navštěvuji Moravskou galerii nebo Faith gallery. A pokud mám dokonce více volných dnů, tak cestuji – kamkoliv a jakkoliv.

Jaké máš dosavadní pracovní zkušenosti?

Dva roky jsem na volné noze psala články, texty a spravovala sociální sítě pro firmy i jednotlivce. Zlomem pro mě byla stáž v marketingové agentuře RobertNemec.com, kde jsem se naučila spoustu věcí a posunula jsem se dál. Krátce jsem pracovala i v PR agentuře.

Na co se v nové práci nejvíc těšíš?

Těším se především na nové výzvy. Každý klient má specifické požadavky a těším se na setkávání s nimi, hledání nejlepšího řešení a následnou radost z dobře odvedené práce.

O čem píšeš nejradši?

Nejraději píši o věcech, které jsou mi blízké a zajímám se o ně i ve volném čase. Když píši o něčem takovém, baví mě to natolik, že mi občas ani nedochází, že je to práce. Jak už jsem naťukla dříve, tak pro mě je to kultura a gastronomie.

A na závěr... Prozraď nám tři slova, která tě nejlépe charakterizují?

Cestování, upřímnost a psaní.


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI