"

Společně bořme mýty v podnikání

11. 09. 2015 , aktualizace: 13. 09. 2015 , akce již proběhla Sdílej na CentrumBrna.cz

Kde se skrývá náš potenciál

Jsem přesvědčen, že mýty a předsudky, odborně paradigmata v naší hlavě brzdí velký potenciál a brání nám skokově se zlepšit. Je pošetilé si myslet, že budeme-li věci dělat stejně, dosáhneme časem lepších výsledků.

Živé byznys setkání

Veletrh řešení - živé byznys setkání proběhne 7. října 2015 v Brně, v hotelu Santon. Zůstaneme u modelu, který se nám již sedmkrát osvědčil a který účastníci hodnotí trojnásobně lépe než průběh běžných konferencí. Každý řešitel má přesně pět minut na to, aby vysvětlil přínos svého řešení pro účastníky a motivoval je tím k individuální diskusi nad vlastními konkrétními potřebami v rámci druhé networkingové části programu veletrhu. Účastníci získají pro svoji praxi maximum informací v minimálním čase. Podle předchozích ročníků si účastníci nejvíce chválí množství prezentovaných zkušeností, objem získané podpory a v neposlední řadě zajímavé kontakty, které účastí získají.

O čem konkrétně budeme mluvit

O tom, jak překonat postoj, že zákazníka zajímá jen cena pomocí většího zapojení emocí do obchodu. O tom, jak jednoduše, efektivně a z jednoho místa řídit IT podporu obchodu a přesvědčit obchodníky, že tyto nástroje pomáhají. Naťukneme téma profesionálních promo akcí, otevřeme pro některé dodnes tajemnou skříňku outsorcingu. Představíme si několik frenčízových projektů, jako inspiraci pro podnikání s nápadem někoho jiného. A mnoho dalších témat a otázek.  

CELÝ PROGRAM ZDE: 

http://www.veletrhreseni.cz/timeline/3521/


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI