"

Nově: Jóga s Hankou každý čtvrtek ve SPINNING & FITNESS

11. 06. 2018 , aktualizace: 18. 06. 2018 Sdílej na CentrumBrna.cz

Nemohli jsme v našem centru SPINNING & FITNESS neslyšet volání po lekcích jógy. A jak to tak u nás bývá, nečekalo se dlouho a první lekce jógy pro začátečníky je na světě!

Od 21. 6. pravidelně každý čtvrtek 18:45-20:15 h si můžete přijít zacvičit a protáhnout se.

Lekce povede naše lektorka jógy Hanka Hlaváčová, které jsme se zeptali: Pro koho budou lekce určeny a jaké byly její začátky?

Hani, nově povedeš v centru SPINNING & FITNESS sálové lekce jógy – pro koho budou vhodné a proč? 

Nové lekce jógy budou vhodné pro začátečníky i pro všechny ty, kteří cítí potřebu protáhnout se, zklidnit a na chvíli se zastavit. Půjde o jemnou jógu bez rvaní se do náročných ásán. Pro lepší protažení budeme používat pásky i bloky. Protahování  či strečink je velmi důležitý, proto budeme cvičit jógu tak, aby byla vhodným doplňkem k vašim stávajícím pohybovým aktivitám či sportu. 

Hani, jak jsi se vlastně dostala k józe?

Na první lekci jógy jsem šla ze zvědavosti, a tak trochu ze slušnosti. Na druhou lekci jsem se nechala půl roku přemlouvat. Teď ale mohu konstatovat, že jóga je jedna z nejlepších věcí, které mě v životě potkaly.

Co se díky józe nejvíce ve tvém životě změnilo?

V mém životě nastalo dost zásadních změn. Především jsem se začala stravovat zdravěji. Z úcty ke všemu živému jsem přestala jíst maso. V té době jsem jž několik let podnikala a začala jsem si uvědomovat, že musím prostě něco změnit. Začala jsem si více vážit svého času, nikam nespěchat, zastavit se…

 

 

 

 

 

 

To může být pro mohé velká změna! U tebe asi také nenastala ze dne na den...

To ne, ale bylo důležité začít, ponořit se do toho a pak už se „jen“ učit plout na vlnách změn, které se nám všem dějí. A hlavně se učit nebrat život moc vážně :-)

Jsi také osobní trenérkou v novém EMS studiu BODY EXPRESS Rozmarýn – což je rekondiční cvičení vycházejícím z elektroléčby. Jak a zda vůbec se EMS s jógou doplňují?

Jógou se učíme vnímat sebe, své tělo, energie, relaxovat, dýchat a uvolňovat se – EMS cvičením se naopak věnujeme posilování svalů, tak aby tělo správně fungovalo. EMS se tak s jógou skvěle doplňují.

Budou si moci zájemci o jógu vyzkoušet bezplatně první lekci, tak jak je tomu u SPINNINGU či ostatních sálových lekcí?

Zájemci budou mít první lekci vždy zdarma.

Co si sebou vzít na první lekci a jak se mohou zájemci zaregistrovat?

Sebou si vezměte jen pohodlné oblečení – o protažení, dobrý pocit a úsměv se pokusím postarat  já ;-) Svoji úvodní lekci zdarma si můžete rezervovat na: 776 874 118.

Budu se na vás těšit každý čtvrtek od 18:45 do 19:45h ve SPINNING & FITNESS.

Děkuji ti za rozhovor.


O naší Hance
Znamení horoskopu: střelec
Záliby: jóga, turistika, bylinky, kameny, pobyt v přírodě, psychologie
Oblíbená kniha: Anthony de Mello: Bdělost, Petr Casanova: Dvanáct srdcí

Motto: Kdybychom znali všechny ty úžasné věci, kterých jsme schopni, požádali bychom sami sebe o autogram 

Na rozpis sálových lekcí pokračujte ZDE


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI