"

Dosáhni lepších výsledků s osobním trenérem ve Spinning & Fitness.

26. 07. 2017 , aktualizace: 27. 07. 2017 Sdílej na CentrumBrna.cz

Cvičíš a máš pocit, že se výsledky nedostavují tak,
jak by sis přál?

Máš pocit, že tvému cvičení něco chybí? Místo nabitý energií chodíš ze cvičení strhaný/á a následky přetrvávají několik dnů? Nenapadlo tě někdy zapřemýšlet nad tím, zdali cvičíš správně?

Tělo je složitá konstrukce a každý cvik působí na jeho určitou část. A když budeš cviky provádět špatně, tak je jisté, že místo pozitivních výsledků se dostaví spíše potíže.

Nedej na obecné rady, každé tělo je jedinečné

Lepší než odkoukávat od ostatních či z videí, jak který cvik provádět, je oslovit profesionálního trenéra v našem SPINNING & FITNESS centru. Tvůj osobní trenér ti nejen že ukáže přesný postup, jak se který cvik provádí, ale doporučí ti vhodný počet opakování, abys dosáhl/a optimálních výsledků.

Navíc cviky, které sedí tvému známému nemusí sedět tobě. Cvičící sestava na míru sestavená trenérem ti ušetří čas, jelikož budeš cvičit a zaměřovat se na určité partie tak, abys dosáhl/a očekávaných výsledků.

Pokud si nejsi jistý se správností provedených cviků, nebo teprve cvičit ve fitku začínáš, oslov Nikču, Lukáše, Nikolu, Radka nebo Vlastíka. Naši trenéři ti  poradí "jak na to".

Osobní trenér doporučí vhodné cviky, kardio i stravu

Mimo jiné ti osobní trenér doporučí i vhodné aerobní aktivity, jelikož je silové cvičení je vhodné prokládat kardiem. A i zde platí, že každému vyhovuje něco jiného – ať už kvůli typu postavy nebo ze zdravotních důvodů.

A ani zde ještě práce trenéra nekončí. Velkou úlohu při cestě za tvým fitness cílem má strava.

Všude se dočítáš o tom, co je „zdravé“ a co naopak „špatné“. Informací je tolik, a navíc kolikrát neověřených, že pokud se chceš soustředit i na stravu, tak bez odborníka se neobejdeš.

Uvidíš, že na míru sestavený jídelníček ti bude sedět lépe, a navíc ti i dodá energii potřebnou ke cvičení více než obecné rady z internetu.

Aktuální akce do 31. 8. 2017 ve SPINNING & FITNESS "Léto s osobním trenérem či trenérkou" je už jen třešničkou na dortu vzhledem k výhodám, které díky pomoci odborníka získáš!

Tvůj Spinning & Fitness Team 


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI