"

Do formy se Spinning & Fitness

09. 01. 2015 , aktualizace: 28. 10. 2019 Sdílej na SrdceMoravy

Na jaké nové akce se můžeme těšit ve Spinning & Fitness?

Akcí pro rok 2015 chystáme hodně. Hned ze začátku roku je to již pátý ročník soutěže Do formy, která začala už 2. ledna. Je to taková podpora pro ty, kteří si dali předsevzetí, že se sebou chtějí něco udělat. Během ledna se můžou zájemci přihlásit do soutěže a mají 3 měsíce na to, aby odbourali co nejvíce procent tuku v těle. Procenta proto, aby spolu mohli soutěžit opravdu úplně všichni. Výherce se může těšit, kromě lepší kondice a formy, na notebook.

Zmínil jste novoroční předsevzetí. Spousta z nás si vždy říká, že bude dodržovat zdravý životní styl. Čím by se mělo začít?

Velmi důležité je správné stravování, vhodné rozdělení příjmů a výdajů. Proto je dobré se poradit s odborníkem. Na našem přístroji In body můžeme provést diagnostiku celého těla, kde zjistíme, kolik procent těla tvoří svaly, tuk, voda a spoustu dalších ukazatelů. Váha sama o sobě totiž není příliš důležitá. Může se stát, že člověk hubne svalovou hmotu a ne tuk, což je samozřejmě špatně.

Odbourejte tuky a zlepšete si fyzičku

Je Spinning vhodný pro každého?

Spinning je skvělý v tom, že se hodí opravdu pro všechny. Nenahrazuje jízdu na kole, ale je to především tréninkový program. Často se stává, že se v sále potká sportovec při zimní přípravě se starší paní, která si chce zlepšit kondici.

Jak byste přesvědčil ty, kteří se ještě nerozhodli, aby Spinning vyzkoušeli?

Velkou výhodou je, že si každý přidává zátěž na lekci podle sebe. Všichni šlapou tak nějak stejně, ale zátěž mají různou a jedou podle svého tréninkového plánu. V případě, že někdo neví, jak si přístroj pro sebe vhodně nastavit, pomůže vždy trenér. Díky tomu každý cílí na to, co chce - odbourat tuky, zlepšit fyzičku a dostat se do formy. A třeba jako bonus i vyhrát ten notebook.


Jinde na SrdceMoravy