"

Soňa Janáková: V Matrix Gymu cvičím jednou týdně a přesto mám výsledky

26. 07. 2017 , aktualizace: 30. 05. 2018 Sdílej na CentrumBrna.cz

Soňa Janáková byla pozvána k návštěvě Matrix Gymu přímo majitelem, Bobem Drastichem. Díky tomu měla důvěru k tomuto novému typu cvičení již od začátku.  

Ačkoliv Soňa dříve navštěvovala klasickou posilovnu, zde ji zaujal nový způsob posilování těla – EMS Bodytec a zájem stále trvá.

Bodytec mi oproti klasické posilovně šetří čas

„Důležitá je pro mě časová nenáročnost, nemohu si dovolit trávit několik hodin týdně v posilovně, proto je pro mě ideální Matrix Gym. Dvě až tři návštěvy posilovny totiž zvládne vtěsnat do 20 minut. Stačí mi tak navštěvovat Matrix Gym jednou týdně.“

Systém přístroje EMS Bodytec funguje na principu 85 Hz, tedy že za vteřinu stáhne a povolí sval pětaosmdesátkrát. Činku zvednete za vteřinu jednou.

Jedná se přitom o stejný elektrický impuls, který si tělo při posilování vytváří samo, aby stáhlo sval, jen znásobený.

Takže zatímco v posilovně si musíte dát trojfázový trénink, abyste nejdříve procvičili ruce, pak záda a nakonec nohy, tady jde vše najednou.

„Dalším kladem cvičení v Matrix Gymu jsou rychlé výsledky. Samozřejmě nic nejde ze dne na den, ale po třech návštěvách – po třech týdnech, jsem již první výsledky pozorovala.“

Během 20 minut procvičíte 90% svalů

Během jednoho 20minutového tréninku v Matrix Gymu procvičíte přibližně 90 % svalů pohybového aparátu, a to včetně svalů vnitřního středu.

Tento trénink navíc podporuje růst svalové hmoty, která je zásadní pro efektivní odbourávání tuků. Tím pádem je pokrok brzo znatelný.

Cvičení mi pomohlo od bolesti zad

„Ačkoliv ještě dva dny po cvičení v Matrix Gymu vím, kde přesně mám svaly a cítím, že jsem posilovala, tak ten pocit je rozhodně příjemný. A ještě příjemnější je, že cvičení s přístrojem EMS Bodytec mi pomohlo od bolestí zad a celkově se mi zlepšila fyzická kondice."


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI