"

Zima zdravě: Spirals, Spine Corrector, Chi-Toning a další

17. 01. 2017 , aktualizace: 18. 01. 2017 Sdílej na CentrumBrna.cz

20.1. Diastáza - seminář pro veřejnost

Přijďte se dozvědět více o tom, co je to rozestup břišních svalů, jak vzniká a jak ho odstranit. Mýty o tom, jak posilovat bříško, uvedeme na pravou míru a naučíme vás, jak to dělat správně a šetrně.

Lektorka: Vendulka

Kdy: 17:00 - 19:30

Cena: 350 Kč

 

26.1. Spirals

Pojďte se rozpohybovat s krásnou hudbou! Čekají vás provázané prvky z pilates, jógy, tance (nebojte se, nebudeme tančit), posilování i strečinku. Vše bude hezky plynout a celé cvičení pohladí tělo i duši. A pokud pojem Spirals slyšíte poprvé, podívejte se na bližší popis i video.

Lektorka: Jana

Kdy: 19:00 - 20:00

Cena: 150 Kč

 

28.1. Relaxační a dechové techniky v józe

Relaxace není jen uvolnění těla, je to stav, kdy vědomě odpočívá také mysl a emoce. S postupnou praxí jógy může být pak každá ásana relaxací. Uvolníme ztuhlé svaly, ukážeme si základní techniky vědomého uvolnění těla i mysli a vyzkoušíme dechové techniky (pránájáma) uvolňující napětí a vedoucí ke zklidnění.

Lektorka: Antonina Pirochtová

Kdy: 9:00 - 11:30

Cena: 350 Kč

 

11.2. Spine Corrector a Chi-Toning

Na začátku zaposilujeme břišní svaly a rozpohybujeme páteř díky skvělé pomůcce Spine Corrector. Lekci Chi (energie) - Toningu (zpevnění) bude provázet krásná hudba, typicky bubínky. Objevíte kouzlo kombinace 5 tibeťanů, jógy, pilates, balančních cviků a strečinku. Tato zajímavá lekce není jen o cvičení, ale také o energii, dynamice, zklidnění, dýchání a uvolnění.

Lektorka: Jana

Kdy: 9:00 - 11:30

Cena: 250 Kč

 

Protože jsou naše jednorázové akce velmi oblíbené, nezapomeňte si raději zarezervovat místo dopředu. Těšíme se na vás, společně všechna předsevzetí hravě zvládneme!


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI