"

Zacvičte si pilates na Sardinii

05. 04. 2018 , aktualizace: 06. 04. 2018 Sdílej na CentrumBrna.cz

Osvěžte si letní dovolenou u moře protažením těla a posílením svalů. Fitstudio Jana pořádá kurz „Pilates na Sardinii”, kam se můžete přihlásit právě teď na našem webu.

Kam pojedeme?

Kurz proběhne v krásném městečku Porto Ottiolu, které nabízí typickou středomořskou atmosféru. Na elegantním náměstí Piazzetta del Porto si můžete užít večeři, noční život i nakupování. Ve městě pravidelně probíhají večerní trhy, kde můžete pořídit zajímavé suvenýry nebo ochutnat domácí sýry, pálenky a vína.

Co budeme cvičit?

Během týdenního kurzu si zacvičíte ve 12 rozmanitých lekcích. Připravujeme pro vás hodiny pilates, spirals, port de bras, footworku, chi-toning, stretch či ježkování. Vše povede zkušená lektorka a majitelka Fitstudia Jana Šimková.

Kde budeme bydlet?

Moderní apartmány Oasi Anfiteatro jsou rozložené kolem bazénu či typického sardinského amfiteátru. Jsou zasazené do krásné zahrady s bohatou zelení, jen 300 metrů od moře.

V apartmánech si můžete vařit sami, nebo si dokoupit plnou penzi či polopenzi. K dispozici je plně vybavené ubytování typu BILO, BILO PLUS nebo TRILO. Využít můžete také možnost grilování, zahradu či terasu, venkovní sprchy, Wi-Fi ve společných prostorách, zapůjčení slunečníku a supermarket.

Jaká je cena?

Rozpis cen a podrobný rozpis všeho, co zahrnuje najdete na našem webu.

Jak se tam dostaneme?

Pohodlně letadlem se společností Ryanair z Bratislavy na letiště Alghero.

Nenechte si ujít takový zážitek! Cvičení u moře je mezi klienty velmi populární a míst ubývá. Těšíme se na vás.


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI