Fit Studio Jana: Kdo jsme?

Vítejte ve Fit studiu Jana, v pohybovém centru, které se zaměřuje na zdravý funkční pohyb a spokojenost svých klientů. Osobní přístup ke klientům je naší prioritou. A proto u nás můžete navštěvovat uzavřené kurzy vedené zkušenými lektorkami, které své klienty dobře znají a mohou s nimi díky tomu cíleně pracovat.

Podstatou našeho cvičení je naučit klienty jak se správně a zdravě hýbat při jakékoli každodenní činnosti - ať už sedíte v kanceláři, stojíte u stroje či u kuchyňské linky, pracujete na zahradě… Pokud jste sportovec/sportovkyně, společně rozvineme Vaši sílu a flexibilitu svalů a středu těla. Právě střed těla - CORE, nebo také hluboký stabilizační systém - je to podstatné, co se u nás klienti učí používat.

Naše studio má rodinnou a přátelskou atmosféru, na které se podílí všichni, kdo do studia vkročí. Většina z našich klientů k nám chodí pravidelně a dlouhodobě a naše seniorky jsou nám věrné již od založení studia v roce 2006. Smích a radost z pohybu je nepostradatelnou součástí studia a každé naší lekce.

Můžete u nás navštívit kurzy Pilates, Zdravotního cvičení, SM-systém, TRX, zajít do přírody při Nordic Walking, či propojit zdravý pohyb s tancem a hudbou při Spirals a FitDance. Vítáme muže, ženy i děti, věk je zcela neomezen. Důležité je jen vnímat své tělo a duši jako jeden celek.

HLAVNÍ PARTNEŘI