"

Cesta za dokonalým cvičením: Vyzkoušejte nové stroje na pilates

20. 12. 2018 , aktualizace: 10. 01. 2019 Sdílej na CentrumBrna.cz

Odpovědí na všechno jsou speciální pilates stroje Allegro reformers. Nově si na nich můžete zacvičit i v brněnském Fitstudiu Jana.

O co jde?

Stroje Allegro reformers jsou speciální lavice s pojízdným vozíkem v odlehčeném rámu. Jsou vhodné pro každého. Díky pružinám, které kladou odpor, si totiž nastavíte intenzitu cvičení přesně podle sebe.

„Cvičí se ve všech polohách. V leže, v sedě, ve stoje i v kleku. Cviky vychází z klasického pilates na podložce, ale umožňují mnohem větší variabilitu,“ uvádí Jana Šimková, majitelka Fitstudia Jana.

Výhodou reformers je i to, že lavice při cvičení nutí k dokonalé symetričnosti pohybů a lektor díky nim odhalí i drobné odchylky. Máte pak jistotu, že cvičíte naprosto přesně. Pomáhají také zapojit i hluboko uložené svaly a víc si uvědomit celé tělo.

Je libo vyhlídkovou jízdu?

Stroje do Fitstudia Jana přibyly teprve nedávno a moc se těší, až si je klienti otestují na vlastní kůži. Máte zájem? Zapište se na některou z Vyhlídkových jízd na strojích. Bez závazků při nich rychle zjistíte, jak vám stroje sedí.

Podívejte se také na video, jak se stroje ve Fitstudiu Jana instalovali.


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI