"

Vstupte do světa lákavých výhod a slev s MBI Passportem

05. 12. 2016 Sdílej na CentrumBrna.cz

Na první pohled vypadá jako kreditní karta. A vlastně jí také je. Kromě toho je však MBI Passport především vaší vstupenkou do světa výhod a slev, které uplatníte při zařizování dovolené, vybavování bytu nebo v případě, že si jen chcete dát dobrou kávu. Pojďme si tedy na výhody posvítit detailněji.

Dovolená

MBI Passport vám bude velkým pomocníkem v momentu, kdy budete plánovat cestu do zahraničí. Je přitom jedno, jestli se jedná o krátké obchodní setkání nebo týdenní dovolenou s celou rodinou.

S MBI Passportem se vám v každém případě otevírá možnost bezplatného přenocování ve vybraných hotelech a resortech v šestnácti evropských zemích. Navrch k tomu jsou i dva africké státy, a to Egypt a Trinidad & Tobago.

Platba za přenocování vám tak odpadá. Jediný výdaj, který zohledňujete, tak je strava. Akce přitom můžete využít, ať už vyrážíte přes všední dny, víkendy nebo do tohoto termínu zasahují různá výročí –  zkrátka 365 dní v roce. Vybrané hotely najdete všechny na jednom místě zde.

Zájezdy na míru

A u cestování ještě chvíli zůstaneme. V MBI jsme totiž velkými fanoušky eurovíkendů, všem držitelům MBI Passportu tak na tyto akce rádi poskytneme slevu. V tomto ohledu spolupracujeme s cestovní kanceláří Natour, která u zájezdů na míru platí už více než čtvrt století za jedničku na trhu.

Telefonování

Horkým tématem v současnosti jsou ceny tarifů českých operátorů, s MBI Passportem vám však tato starost v mžiku odpadne. Pro držitele naší karty je totiž připraven tzv. MBItel, tedy cenově zvýhodněná nabídka neomezených tarifů u několika českých operátorů, která jednoznačně převyšuje nabídku standardní. Zkrátka voláte, jak chcete, platíte ale vždy méně.

Nábytek

V MBI myslíme i na vaše potřeby z ranku vybavení kanceláře nebo domácnosti. Díky MBI Passportu tak můžete získat až 10% slevu na výrobky LINO Design, které jsou synonymem vkusu, elegance a nadčasovosti. Je přitom jedno, jestli se k jejich nákupu uchýlíte v kamenné prodejně nebo na e-shopu, výhodu s MBI Passportem uplatníte ve všech případech.

Káva, trendy

Mimo již zmíněné výhody MBI Passportu si svoji zmínku zaslouží i další. Milovníky kávy jistě potěší 10% sleva na kilová balení prvotřídních kávových zrn z rodinné pražírny Dobrykafe.cz. Abyste drželi krok s dobou, každé dva měsíce máte zdarma ke stažení souhrn všech nejnovějších vychytávek Trendreport.

MBI Passport se vyplatí

Samozřejmostí je pak vstup na všechny akce MBI zdarma. S MBI Passportem se vám zkrátka otevírají dveře do světa lákavých výhod. Stačí do nich jen vstoupit...


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI