"

Podnikatelský den MBI vám ukáže cestu k úspěšné budoucnosti

09. 12. 2016 , aktualizace: 06. 01. 2017 Sdílej na CentrumBrna.cz

Začátky podnikání bývají často krušné. Originální nápad není vše, spolu s ním už dnes fungují jako spojené nádoby k možnému úspěchu také potřebné kontakty a ideálně i silný partner v zádech, který podnikatelský projekt nejen finančně zajistí.

Právě zde tak můžeme hledat důvody výsledků statistik, podle kterých první dva roky přežije jen 60 % samostatných firem. Prvních pět let je to pak už pouze 23 %. Pokud se však můžete opřít o stabilního partnera, vaše šance rapidně stoupají.  Takové řešení nabízíme i my, v podobě franchisy MBI.

Statistiky totiž ukazují, že se po pěti letech existence vyhne bankrotu rovných 92 % franchisantů, zázemí úspěšné a stabilní značky je tak v tomto ohledu více než nápomocné. MBI vám nabízí možnost založení vlastní firmy s designovou pobočkou MBI Store na území celé České republiky. Kromě řady výhod tak budete především součástí mezinárodní sítě MBI Storů.

Nahlédněte do úspěšné budoucnosti

Při spolupráci s MBI se vám otevírá slibná budoucnost, na kterou vás rádi osobně navnadíme. Pravidelně totiž pořádáme Podnikatelský den v naší centrále ve Vídni, kde vás provedeme celým systémem MBI, stejně jako všemožnými zákrutami fanchisingu a podnikání jako franchisy.

V MBI zkrátka věříme, že není nad osobní setkání a osahání si všech aspektů na vlastní kůži. Na Podnikatelském dni tak přičichnete k jedinečnému know-how naší společnosti, do rukou se vám dostane i franchisingový manuál, který bude vaším klíčem k úspěšnému podnikání.

Vítání jsou nejen franchisanti

Jako franchisant MBI získáváte unikátní možnost pro svobodnou a úspěšnou budoucnost ve spolupráci se společností, která je na trhu finančního poradenství už 25 let. Nejbližší podnikatelský den se bude konat zkraje nového roku, konkrétně 27. ledna 2017.

Na vídeňském setkání v centrále MBI můžete kromě franchisové spolupráce získat i jiné pozice, které by vám případně mohly vyhovovat i více. Náš tým neustále rozšiřujeme, a tak vaše znalosti z finančního trhu rádi uvítáme. Ať už tak nebo tak, budeme se vás moc těšit!


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI