"

Baví nás dělat radost našim klientům

15. 12. 2016 , aktualizace: 19. 12. 2016 Sdílej na CentrumBrna.cz

O klienta jde až na prvním místě. To si dobře uvědomujeme i ve společnosti MBI, kde se kromě poradenských a finančních služeb snažíme našim zákazníkům nabídnout i něco navíc. K tomu potřebujeme lépe poznat jejich potřeby, přání a způsob života. A jak lépe toho dosáhnout než prostřednictvím osobních setkání?

Poslední takováto akce proběhla ve spolupráci s novým partnerem MBI, se společností Sympatique. V příjemném prostředí MBI Storu si návštěvníci poslechli povídání o Rize a Kyjevu – dvou destinacích, které se letos staly opravdovým cestovatelským hitem. Program akce zpestřila degustace nejlepších šampaňských z Francie od společnosti Sympatique a také soutěž o vstupy do wellnesscentra Infinit Maximus. Pro všechny naše klienty máme od společnosti Sympatique 30% slevu na nejlepších šampaňská vína z Francie. 

Přidejte se k nám na další akci

V MBI věříme, že naše akce přinášejí klientům nové zážitky, užitečné informace a zároveň inspiraci, ať už z nově nabytých znalostí nebo setkání s úspěšnými lidmi. Nám pak přinášejí unikátní možnost poznat naše zákazníky nejen po stránce profesní, ale také osobní. O chystaných setkáních průběžně informujeme na našich stránkách na Facebooku, tak nás nezapomeňte sledovat!


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI