"

3 řečníci, 7 hodin inspirací a zkušeností zahaleno skvělou atmosférou

19. 10. 2016 Sdílej na CentrumBrna.cz

Ve čtvrtek 13. října proběhla pro všechny podnikatele, obchodníky a širokou veřejnost jedinečná konference MBI 2016 PODNIKEJTE CHYTŘE, která se uskutečnila v prostorách brněnského kongresového AS clubu.

Prestižní jednodenní konference nabitá přednáškami zkušených profesionálů a skvělou atmosférou se primárně věnovala oblastem byznysu, komunikace a osobního rozvoje. Tým MBI se zaměřil na důležitá témata, jako jsou nastartování podniku, etiketa a komunikace a také záludnosti nové legislativy pro podnikatele.

Jako první vystoupil Ladislav Špaček, mistr etikety a bývalý mluvčí prezidenta Václava Havla, který se podělil o své letité zkušenosti nejen z oblasti etikety, ale i komunikace. Ladislav Špaček prokládal své vystoupení příběhy ze své profesní kariéry, dvouhodinovou přednášku zpestřil také názornými ukázkami, které publikum s povděkem kvitovalo.

 

Velkým tématem byla historie a budoucnost českého podnikání v podání Jiřího Novotného, ředitele a jednatele společnosti ACCONTES. Ten se podělil o užitečné tipy, které mohou rozhodnout o úspěchu vašeho podnikání. Účastníci si odnesli poznatky o tom, jak výdělečný produkt může spadnout až na samé dno. Součástí byl také užitečný dárek v podobě manažerské příručky, kde mají obdarovaní k dispozici veškeré zákony, kurzy, poradenství, účetnictví a daně, které jsou neustále aktualizované. 

Po pauze si mikrofon převzal Petr Kadlec, poradce top managementu a certifikovaný kouč. Ve své přednášce se zaměřil na hledání jistot ve změnách. Těm se dnes nedá vyhnout a každá na nás nějakým způsobem působí. Petr Kadlec poradil, jak se díky nim posouvat vpřed a ne zpět. Na konci přednášky se pustil s účastníky konference do podrobnější diskuse, která se zaměřila na sociální styky v dnešním světě.

Všem účastníkům děkujeme a budeme se těšit na další akce. Také děkujeme našim sponzorům cestovní kanceláři Natour, CARTec motor, s.r.o. a mateřské školce Elánek. Za ceny do tomboly děkujeme společnosti Infinit s.r.o., která věnovala poukazy do wellnesscentra Infinit Maximus v Brně a společnosti RCprofi.cz za RC drona HONOR x13.

Tým MBI


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI