"

Helena Poláková: Když pracuji, zářím

30. 11. 2015 , aktualizace: 08. 12. 2015 , akce již proběhla Sdílej na CentrumBrna.cz

Jak byste se charakterizovala pro ty, co vás neznají?

Řekla bych o sobě, že jsem empatická, kreativní a hravá, což mnohé překvapuje. Mile. Dovoluje jim to si taky hrát. Baví mě odemykat potenciál v lidech. Hrou.

Co byste si chtěla říct na konci svého života?

Že to sakra stálo za to ... a: co bude dál?

A co pro to děláte?

Využívám příležitostí. Nedělám, co nechci. A to jak v osobním, tak pracovním životě. Nenechám se do ničeho nutit. A to učím i své poradkyně. Také ráda zkouším nové věci. Líbí se mi motto Pipi Dlouhé Punčochy: To jsem ještě nedělala, takže mi to půjde. Zázrak života je tady a teď. Proto si víc toho přítomného okamžiku užívám.

 

"Neměla jsem ponětí, co mi Mary Kay přinese. Co od ní můžu očekávat. Není to povolání, ale poslání. Pracuji srdcem a je to na mě vidět."

Co je vám vybaví, když se řekne Mary Kay?

Žena! Protože žena je kolébkou života. Práce kosmetické poradkyně Mary Kay je cestou k odemčení potenciálu každé ženy. Hýčká, rozvíjí a podporuje ženy tím, co jí nabízí.

Prozradíte, jak jste se k Mary Kay dostala?

Stejně jako většina žen - na doporučení. Pozvala mě kamarádka - kosmetická poradkyně Mary Kay - na hodinku péče o pleť. Cítila jsem se tak báječně a krásně, že jsem věděla, že o takovou péči už nechci v životě přijít. A tak jsem se stala kosmetickou poradkyní, abych mohla maximálně rozmazlovat sebe a druhé.

Baví mě ukazovat ženám jejich krásu

A co je náplní vaší práce?

Učím ženy pečovat o pleť, aby byla rozjasněná, spokojená, zdravá a krásná. Učím je hrát si s barvami, umět se nalíčit na den, na rande i do divadla. Líčím na slavnostní příležitosti, jako jsou plesy, svatby a focení. Nabízím také možnost spolupráce a učím ženy pracovat s kosmetikou a líčit, vydělávat peníze a měnit život sobě i ženám v jejich okolí.

Také mužům nabízím servis na míru, protože i mužská pleť potřebuje svoji péči, aby byla svěží a zdravá.

Dokážete říct jednu věc, která vás na práci nejvíc baví?

Je to práce s prvky zábavy. Je to podnikání, kdy podnikáte sama na sebe, ale nejste v tom sama. Baví mě měnit životy žen a ukazovat jim jejich krásu a potenciál. Baví mě každá jedna žena a jejich proměny. 

Foto: Petr Lasák

Jaké máte nejbližší plány? Chystáte třeba nějakou vánoční akci?

Chystám a srdečně vás všechny zvu 11. prosince na vánoční den otevřených dveří k nám do studia na Tř. Kpt. Jaroše 3 (2. patro). Čeká vás vánoční balíčkový servis - pomůžu vám s výběrem dárečků, hezky vám jej zabalím a připravím tak, abyste jej jen uložili pod stromeček. Vybereme vám rtěnku k vánočnímu outfitu, můžeme se naučit nějaký vizážistický trik v barevných trendech Vánoc - vlastně cokoli si budete přát. Slibuji, že odejdete krásní, navonění, spokojení s krásnými dárky, které potěší a mile překvapí. 


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI